Jsme specialisté na výrobu vestavěných skříní a nábytku na míru
Uplatníme naše osmnáctileté zkušenosti! Vestavěné skříně pro tety i tchýně...? Máme nové stránky - doporučujeme
www.skrin.cz - Vestavěné skříně na míru, nábytek na míru
Aktuální akce

Kvalitní vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně Vám umožní dokonalý přehled o věcech každodenní a sezónní potřeby. Jde o velmi užitečný a navíc i stylový doplněk interiéru. Nabízíme řadu různých materiálů a barev, proto sestavy sladíme s jakýmkoli prostředím.

Díky velké variabilitě je možné skříň dokonale přizpůsobit každému zákazníkovi a jakékoli místnosti. Posuvné dveře Vás okouzlí lehkostí pohybu, úsporností prostoru, barevnou, materiálovou i tvarovou bohatostí. Ať už tedy plánujete zařídit obývací pokoj, ložnici, kancelář, ordinaci nebo pokoj pro děti, naleznete u nás ideální řešení.

Skříně na míru s moderním design

Svým nevšedním, moderním vzhledem splňují skříně na míru nejvyšší estetická i kompoziční kritéria, šetří prostor a umožňují vytvářet téměř nekonečné množství originálních řešení pro jakýkoli typ pokoje.

Bohatý výběr rámů a barev v kombinaci s širokou škálou výplní z imitace dřeva, různě upravovaných skel nebo zrcadel dává možnost vyhovět i těm nejnáročnějším představám a požadavkům při návrhu vestavěné skříně.

Vestavěné skříně na míru - předběžná kalkulace

Chcete znát cenu své nové skříně? Vyplňte náš jednoduchý formulář a zašleme Vám nezávaznou předběžnou kalkulaci, kterou lze nadále upravovat na základě Vašich potřeb.

Foto skrin.cz Foto skrin.cz Foto skrin.cz

Skříně UBUS, s.r.o. - kvalitní vestavěné skříně - výroba, instalace a montáž
Nepřetržitě mobil: +420 603 111 575, e-mail: junec@skrin.cz
© 2011 Vestavěné skříně UBUS s.r.o. -